top of page

Seniori mali svoj šampionát

V sobotu v Snine sa uskutočnili M SR seniorov a senioriek vo voľnom štýle. Na žinenkách sa predstavilo 107 pretekárov z 18 klubov. ZK Corgoň reprezentovalo 5 pretekárov, najlepšie si počínal Jakub Sciranka/86kg/ ktorý si to išiel vyskúšať po trojročnej pauze na súťažných žinenkách a vôbec to nedopadlo špatne keď získal 3.miesto. Ako druhý nastúpil na žinenky vekom ešte len kadet Matúš Belák/86kg/ v jeho prípade išlo skôr o získanie skúseností z takéhoto podujatia a obsadil 11 miesto.

Opäť sa predstavili v dobrom svetle naše seniorky ktoré získali dve striebra zásluhou Kataríny Eliášovej/57kg/ a Jany Virágovej /62kg/ a na bodovanom 4 mieste sa umiestnila tiež ešte len vekom kadetka Barbora Martišová /53kg/. V hodnotení družstiev ženy Corgoň Nitra skončili na peknom druhom mieste.

V nedeľu na žinenkách voľnostýliarov vystriedali klasici v gr.r. štýle v počte 61 pretekárov. V kategórii do 87kg si to rozdal na žinenke s klasikmi Matúš Belák a podarilo sa mu vybojovať pekné bodované umiestnenie keď skončil na 5 mieste.


<<<<< album

4 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page